2015. október hónap bejegyzései

Egyre jobban gyengülünk!!!

Rimóc-Héhalom 1-6 (0-2) Meglepően sima diadalt könyvelhettek el a jó napot kifogó héhalmiak az alsóházi egyletek erőfelmérőjén. Egy darabig nem igazán lehetett sejteni, hogy ilyen volumenű különbség is kialakulhat a csapatok között, egy ideig a rimóciak is próbálkoztak, végül azonban … Egy kattintás ide a folytatáshoz….

Kategória: Csapat | Hozzászólás most!

Nagy küzdelemben győzött Nőtincs

Nőtincs SE-Rimóc SE 3:0 (1:0) A hétvégi bajnoki mérkőzésen a tabellán harmadik helyezett Nőtincs csapatához látogatott a rimóci alakulat, így a mérkőzés esélyesének egyértelműen a hazai gárda számított. Míg a vendéglátók az őszi szezonban csupán egy vereséget szenvedtek el, addig … Egy kattintás ide a folytatáshoz….

A kihagyott büntető sokba került Karancslapujtő ellen

Rimóc-Karancslapujtő 0-2 (0-1) A szezon legjobb kezdését mutatta be a vendéglátó hazai csapat a karancslapujtőiek ellen, az első negyedórában uralva  a játékot több veszélyes helyzetet is kialakított Illefalvi kapuja előtt, de a lehetőségeket sem Laczkó sem Bangó nem tudta gólra … Egy kattintás ide a folytatáshoz….