Monthly Archives: február 2015

Döntetlen az első edzőmérkőzésen

Lejátszotta első edzőmérkőzését a rimóci felnőttcsapat, a balassagyarmati műfüvön megrendezett találkozón a megyei másodosztályú Patak csapata volt az ellenfél. A találkozót a rimóciak kezdték jobban, mér az első negyed végén Laczkó kitűnő indításából Kormány szerzett gólt, de tíz perccel később a vendég csapt is betalált, egy jobb szélen vezetett támadásnál a rimóci védők lemaradtak, így a pataki játékos gond nélkül lőhetett a rövid sarokba a Csampát helyettesítő  Deák mellett. A második játékrészben a vendég patakiak domináltak, több komoly lehetőséget is kialakítottak Deák kapujánál, aki töbsször is csak nagy bravúrral tudott hárítani. A rimóciak legnagyobb lehetősége a játékrész utolsó harmadában a cssreként beálló Árva előtt adódott, de a Laczkóval  történt kényszerítőt követően a jobb szélről leadott lövést a pataki kapus hárítani tudta.

Rimóc SE: Deák G., – Vincze B (Kőműves T.), Váradi G., Csizmadia B., Laczkó Zs., Mócsány R., -Bangó N., Pásztor B.(Árva R),  Ajtai R., – Kormány R., Kiss P.(Percze R.),

Category: Csapat

Tervezett felkészülési menetrend

Az alábbi tervezett felkészülési és kupamérkőzésekre kerül sor:

2015.02.14 18:00 Rimóc SE-Patak (Balassagyarmat, műfű)

2015.02.21 18:00 Sztregova-Rimóc SE (Balassagyarmat, műfű)

2015.03.01 14:00 Ludányhalászi –Rimóc SE (Kupa mérkőzés)

2015.03.08 15:00 Szlovákgyarmat-Rimóc SE (Balassagyarmat, műfű vagy Szlovákgyarmat)