Edzés

Következő edzés: 2014. október 23. (csütörtök) 15:00

Kategória: Csapat | 1 hozzászólás

Mátranovák – Rimóc

Mátranovák-Rimóc 7-2 (0-2) vezette: Berki A. (Szigetvári Z., Nagy S.) Az első játékrészben igen csak meglepték a tartalékosan felálló, fiatalokkal teletűzdelt vendégek a novákiakat. A félidő derekán pár percen belül két gólos fórt szedtek össze a meglepően jól teljesítő, mezőnyjátékossal … Egy kattintás ide a folytatáshoz….

Kategória: Csapat | Hozzászólás most!

Rimóc – Nagybátony

Rimóc-Nagybátony 1-3 (0-1) vezette: Kovács T. (Pap I., Kalmár P.) Nagy elánnal indították a meccset a bátonyiak a kissé indiszponáltnak tűnő rivális ellen. A határozott kezdés eredményeként a 17. percre már két góllal húztak el a látogatók, akik a félidőből … Egy kattintás ide a folytatáshoz….

Heti edzések

Edzés:kedd, csütörtök 18:30

Jótékonyan elajándékoztuk a meccset

Érsekvadkert – Rimóc 2:0 (1:0) Szép nyárias időben játszottuk 8. mérkőzésünket a tabella elején vitézkedő Érsekvadkert otthonában. Kiváló minőségű, és jól előkészített pályán minden adott volt egy jó mérkőzéshez. Az első félidő elején mindkét csapat sokat hibázva, pontatlanul játszott. Ígéretes … Egy kattintás ide a folytatáshoz….