2014. május hónap bejegyzései

Visszavágtunk Mátranováknak a kupavereségért

Vincze Benjamin és Bangó Rómeó két-két góljával négyet lőttünk Mátranováknak Csapatunk ezen a héten Mátranovákra látogatott. Nem titkol szándék volt a pont pontok szerzése, ami a biztos bent maradást jelentette volna. Sajnos az előjelek nem voltak valami biztatóak. több játékos … Egy kattintás ide a folytatáshoz….

Kategória: Csapat | Hozzászólás most!

Újabb nagyarányú hazai győzelem az Ifjúsági csapatnál

Rimóc SE – Somos SE 11 – 2 (6 – 0) Rimóc SE: Erdős Gábor -Csizmadia Bálint, Szeles László, Oláh Ákos (Szoldatics Dávid), Kőműves Tamás (Bene Richárd), Csík Csaba, Bada Norbert (Oláh Bence), Percze Roland, Pásztor Balázs, Balázs Gergő (Rácz … Egy kattintás ide a folytatáshoz….

Csak rövid ideig bízhattunk a meglepetésben

Rimóc – Somos 2-4 (2-0) 2014. május 17. 17:00 Rimóc, vezette: Boda V. (Szakal T., Holecska A.) Ismét szakadó esőben kezdődő mérkőzésen a rossz talaj miatt nem tudott folyamatos játék kialakulni, mindkét csapat sok hibával játszott. A félidő utolsó perceiben … Egy kattintás ide a folytatáshoz….

Ismét nem tudtunk gólt szerezni Héhalom ellen

Héhalom – Rimóc 1-0 (0-0) vezette: Bogár G. (Berki A., Szigetvári Z.) Héhalom: Baranyi G. – Sipos B., Lőrincz Cs., Kovács Zs., Kárpáti L. – Gerhát V. (Zsiga T. 73’), Zsámboki R., Juhász J., Babusa A. – Farkas A., Nagy … Egy kattintás ide a folytatáshoz….

Mátranovák jobbnak bizonyult a Magyar Kupában

Rimóc SE-Mátranovák VSE 0:3 (0:1) MK Nem igazán bírtunk ráhangolódni a hétközi kupamérkőzésre és a jobb játékerőt képviselő ellenfelünkre, tapogatózó játék után az első valamirevaló lövésüket „benéztük”. A szünet után rövid időn belül még kétszer eredményesek voltak, ezzel el is … Egy kattintás ide a folytatáshoz….

Megvan az első igazi győzelem hazai pályán tavasszal

Oszvald duplája három pontot ért Rimóc SE-Nagybátony SC 2:1 (1:0) 2014.05.03 17:00 Vezette: Boda Ákos (Szakal Tamás, Lukács Linda) Rimóc: Csampa M. – Laczkó Zs., Gál D., Váradi G., Farkas N. (Vincze B. 81′), Mócsány R. – Rácz I., Oszvald F., … Egy kattintás ide a folytatáshoz….

Kategória: Csapat | 1 hozzászólás

Magyar Kupa V. forduló – időpont változás

MLSZ Nógrád Megyei Igazgatóság Versenybizottsága S a l g ó t a r j á n Hat.sz.: VB/h. 208/2013/2014 A Nógrád Megyei Igazgatóság Versenybizottsága versenyügyi eljárás során megtárgyalta a Mátranováki VSC mérkőzés módosítási kérelmét, és – tárgyalás nélkül – meghozta … Egy kattintás ide a folytatáshoz….

Beragadtunk a sárba Érsekvadkert ellen

Rimóc – Érsekvadkert 0-3 (0-2) vezette: Szakal T. (Béres K., Kovács T.) A 24. fordulóban a kiesés ellen küzdő Érsekvadkert csapatát láttuk vendégül. A két csapat eddigi teljesítményét figyelve, a “fogadóirodák” egyértelmű esélylatolgatása után haza győzelmet várhattunk. Egészen eddig az … Egy kattintás ide a folytatáshoz….